Предавања, радионице и изложба на тему „Трговина људима“

Поводом обележавања Дана борбе против трговине људима организовали смо многе активности на ову тему за ученике и родитеље.

Ученици свих разреда и одељења из матичне школе и издвојеног одељења у насељу Милка Протић израдили су  ликовне радове на тему Борба против трговине људима у виду плаката и цртежа, а затим са наставницом ликовне културе Иваном Вујић поставили изложбу.

Полицијска управа Ниш одржала је онлајн предавање за родитеље 2.11.2022. година. Родитељи су пратили предавање преко Гугл мита.

Ученици сва три одељења шестог разреда из матичне школе и ученици одељења 6/4 и 7/4 из издвојеног одељења у насељу Милка Протић присуствовали су 3.11.2022. године  радионицама Црвеног крста Ниш на тему Трговина људима.