Дечија недеља 2020. године

ПРОГРАМ ОБЕЛЕЖАВАЊА ДЕЧИЈЕ НЕДЕЉЕ

ПЛАНИРАНЕ АКТИВНОСТИ:

1. дан, понедељак, 5.10.2020. године

– Хуманитарна акција „Друг другу“ (педагог Драгана Стевановић, психолог Маја Рудић,Ученички парламент, Вршњачки тим, одељенске старешине)

-Литерарни рад на тему „Подељена срећа два пута је већа“ (учитељица Биљана Савић)

1. дан, уторак, 6.10.2020. године

-Подела честитки предшколцима (директорка Верица Раденковић, наставница ликовне културе Ивана Вујић, стручни сарадници, васпитачи)

-Подела маски и порука пријатељства предшколцима у издвојеном одељењу у насељу Милка Протић (наставница грађанског васпитања Ана Тасић)

-„Моје је право да живим срећно и здраво“- интеграција са часом пројектне наставе (учитељица Добрила Коцић)

1. дан, среда, 7.10.2020. године

-Израда и изложба минијатура на тему „Шта је срећа?“  (наставница ликовне културе Ивана Вујић)

-Израда паноа са цитатима познатих писаца у издвојеном одељењу  у насељу Милка Протић на тему „Дете је дете да га волите и разумете“  ( наставница српског језика Александра Савић)

1. дан, четвртак, 8.10. 2020. године

– „Деца су будућност света“, изложба ликовних радова (учитељица Невена Момчиловић)

1. дан, петак, 9.10.2020. године

– Представа у школском дворишту издвојеног одељења у насељу Милка Протић (наставница српског језика Александра Савић, наставница ликовне културе Ивана Вујић)

Поводом дечије недеље, Вук Петровић из одељења VII-4 поделио је са нама своје пијанистичко умеће уз Шопенов ноктурно у цис-молу.

Nocturno cis-mol