Наши ученици филмом позивају грађане да истакну српске заставе на прозоре 15. септембра

Наши ученици  приредили су документарни филм о Дану српског јединства, слободе и националне заставе.

„Наш циљ ових активности, амбијенталне наставе и филма је пре свега оснаживање јединства између српског народа у Србији, али и јачање култа националне заставе и родољубља, и да мотивишемо све наше ученике, родитеље и грађане где год они живели. Волимо и поштујмо нашу заставу и не дозволимо да нас икад више поделе и разједине, јер један смо народ. Хвала Богу да је дошло време националног препорода, да је Држава Србија покренула кампању поводом Дана српског јединства, слободе и националне заставе којима се народ позива да 15. септембра, поводом празника, истакне Српске заставе на прозоре и поздрави заставу“ , наглашава Ђорђе Бојанић.

Ученици филмом позивају грађане да истакну српске заставе на прозоре 15. септембра (видео)

Филм можете погледати у наставку текста: