Историјски филмови наших ученика

Директорка школе мр Верица Раденковић и председница Ученичког парламента Маша Стојановић биле су гости емисије „Из јутра у дан“ на телевизији „Zona plus“.

Овом приликом оне су говориле о снимању документарног филма „Повлачење српске војске преко Албаније 1915. кроз песму и сећање“ и о претходним документарним филмовима које су ученици снимали у сарадњи са наставником историје Ђорђем Бојанићем и вероучитељем ђаконом Дејаном Јовановићем.

Маша Стојановић, председница Ученичког парламента наше школе, говорила је о раду парламента, акцијама које су спроведене у току школске године и радионицама које се раде са млађим ученицима.

Директорка је представила рад школе и осврнула се на рад издвојеног одељења у насељу Милка Протић које ће од септембра 2023. године прећи на једносменски рад.

Целу емисију можете погледати у наставку