Свечана додела диплома ученицима 8. разреда

У четвртак 17.6.2021. године у дворишту наше школе свечано су додељене дипломе ученицима осмог разреда. Директорка Верица Раденковић доделила је најуспешнијим ученицима посебне дипломе, Вукове дипломе, а овом приликом свечано су проглашени и спортиста и спортисткиња школе, спортско одељење и ученице генерације.

Ове године изабрали смо две ученице генерације. Вера Јевтић и Ива Миленковић биле су подједнако успешне у току основног образовања, па су обе заслужено и добиле награде и дипломе за ученице генерације.

За спортисту школе у овој школској години проглашен је Вељко Симић, а титулу спортисткиње школе  понела је ученица Дуња Драмићанин.

Одељење 8/4 проглашено је спортским одељењем за ову школску годину.

Ове године смо доделили и посебну награду ученику Николи Јовићу за изузетне резултате у спорту.