Филм „Азбука дечијих права“ у оквиру пројекта Образовање за права детета

У оквиру пројекта Образовање за права детета ученици наше школе, уз помоћ својих учитељица, снимили су филм „Азбука дечијих права“.

У реализацији филма учествовали су ученици првог разреда ОШ „Бубањски хероји“, ученици нижих разреда и предшколци издвојеног одељења из насеља Милка Протић,учитељи поменутих одељења, психолог школе Маја Рудић и вероучитељ  ђакон Дејан Јовановић.

Видео материјал о правима детета који су припремили ученици ОШ „Бубањски хероји“, заједно са својим учитељима и психологом, је део пројекта „Образовање за права детета“, који реализује Отворени клуб са шест основних школа у Нишу, у сарадњи са Ужичким центром за права детета и уз подршку Песталоци дечје фондације из Швајцарске.

Погледајте филм „Азбука дечијих права“