Пола века образовања – гостовање директорке школе на Телевизији Зона плус

Директорка наше школе, Верица Раденковић, гостовала је на Телевизији Зона плус. Величанствено прослављен Дан школе и јубилеј рада школе чине нас поноснијим на то што сви заједно својим трудом и залагањем учествујемо у школском животу. Подсетили смо се почетака рада школе и тога како она изгледа данас. Са временом мењало се и школско окружење те се данас можемо похвалити употребом савремених наставних средстава у свим учионицама како у матичној школи тако и у издвојеном одељењу у насељу Милка Протић.

Једна од тема овог разговора био је и завршни испит. Док се школска година приближава крају осмаци вредно раде на припреми завршног испита са својим предметним наставницима, како би постигли што боље резилтате и уписали жељене школе.

Цео разговор можете послушати путем линка у наставку чланка.