Гостовање директорке школе на телевизији Belle Amie поводом обележавања Дана школе

Гостовање директорке школе Верице Раденковић на телевизији Belle Amie поводом обележавања Дана школе и великог јубилеја – 50 година рада и постојања наше школе. Дан школе обележавамо свечаном приредбом на Спомен-парку Бубањ, филмом и брошуром који говоре о школском животу у првих педесет година рада школе.

Данас и свакога дана трудимо се да ученике образујемо учећи их креативности и критичком мишљењу како би били спремни за савремени начин живота. Да буду активни учесници у наставном процесу и да кроз свакодневан рад, пројекте и помоћу савремених наставних средстава негују и усвоје целоживотно учење. Поред тога трудимо се да  васпитање и поштовање људи око себе буде њихова свакодневица.