Ученици и наставници наше школе обележили су Дан српског јединства, слободе и националне заставе

У циљу оснаживања јединства српског народа и јачања свести и културе о значају националне заставе, ученици и наставници Основне школе „Бубањски хероји“ у Нишу обележили су успостављени нови празник – Дан српског јединства, слободе и националне заставе, снимањем филма и амбијенталном наставом у Спомен-парку Бубањ.

У припреми филма учествовали Ђорђе Бојанић, професор историје, ђакон Дејан Јовановић, вероучитељ, Татјана Цекић, професор српског језика и књижевности, Јована Ђокић, професор музичке културе, Ивана Вујић, професор ликовне културе.

На амбијенталном часу на Бубњу учествовали су ученици петог и седмог разреда наше школе, као и предметни наставници и одељењске старешине.