Завршни испит

среда 23.06.2021.- завршни испит из српског језика
четвртак 24.06.2021.- завршни испит из математике
петак 25.06. 2021. –  комбиновани тест
Испит сва три дана почиње у 9:00 и траје 120 минута.
УЧЕНИЦИ СУ ДУЖНИ ДА ДОЂУ У 8:00 ИСПРЕД ГЛАВНОГ УЛАЗА ШКОЛЕ.
На испит из српског и комбинованог теста, ученици треба да понесу хемијску оловку (НЕ пиши-бриши), графитну оловку и гумицу.
На испит из математике, ученици треба да понесу графитну оловку, гумицу, лењир, троугао и шестар.
Препоручује се да ученици одговоре прво пишу графитном оловком (што није обавезно), а тек на крају плавом хемијском оловком.
ВАЖНО!
Одговори написани графитном оловком, као ни преправљани одговори написани хемијском оловком или хемијском оловком друге осим плаве боје, неће признавати при бодовању.
На завршном испиту није дозвољено коришћење мобилних телефона, калкулатора, папира, нити других материјала.
На испиту није дозвољено преписивање, разговор међу ученицима и ометање других ученика. Ученици ће бити удаљени са испита уколико не поштују прописану процедуру на испиту и упутства дата од стране дежурних наставника.
Првог и другог дана након испита ученици враћају ђачку књижицу разредном старешини.
 УЧЕНИЦИМА ЖЕЛИМO СРЕЋАН И УСПЕШАН РАД НА ЗАВРШНОМ ИСПИТУ!