Часови по мери детета и наставника

У складу са прописаним мерама безбедности и правилима понашања   у школи током трајања епидемије КОВИД-19 реализујемо планирани наставни план и програм. Здрави и ведри у својој школи негујемо радост учења и дружења, а у резултатима уживамо сви.Часови су и даље занимљиви и динамични,а ученици кретивни и вредни.

Амбијетална настава у продуженом боравку-учитељице Тања Ранђеловић и Весна Илић са  ученицима првог и другог разреда своје часове изводе у амбијенту прилагођеном наставној јединици.На спортском терену примењују израчунавање мера, а у школском дворишту сакупљајући шишарке написали име своје школе.

Настава и активности на свежем ваздуху

Прваци су од пластелина правили јесење плодове

Други разред је правио паное на тему породичног стабла и здраве хране.Припремили су и одељенску представу ” Слатка математика” уз помоћ учитељице Тање Ранђеловић.